HOŞGELDİNİZ

BİZ KİMİZ ?

2004 yılında kurulan firmamız ; 6750 m2 kapalı alanda, 55 kişi kalıp imalatında, 155 kişi parça üretiminde olmak üzere 210 kişilik kadrosuyla iki lokasyonda otomotiv sanayine sac şekillendirme kalıbı ve sac parça üretimi yapmaktadır. Kalıp imalatında özellikle progresif kalıp konusunda uzmanlaşmış firmamız sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Sac parça imalatında ise özellikle yüksek üretim adetleri için ağırlıklı olarak prograsif kalıplarla parça basımında tecrübelidir.

Çalışma Arkadaşlarımız

Temel prensibimiz, ekibimizle modern ve kaliteli standartlar üretmektir. Müşteri odaklı çalışma ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulma firmamızı diğer rakiplerinden bir adım öne çıkarmıştır.

Otomotiv sektörü için 4 metreye kadar kalıp uzunluğu ve 8 mm ‘ye kadar sac kalınlığı olan parçalar için kalıp tasarımı ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

Kalıp uzunluğu 4 metreden fazla olan kalıplar için müşteri istekleri doğrultusunda ve özel bağlantı elemanları kullanılarak kalıp uzunlukları arttırılmaktadır.

Kalıphanede 6 adet Cnc makinesi, 2 adet tel erezyon ve kalıp imalatı için gerekli diğer işleme tezgahları mevcuttur.Method bölümünden verilen datalar kullanılarak imalatın her aşaması tecrübeli ustalar tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

  • Yenilikler gelecekteki başarılarımız için kritik öneme sahiptir.
  • Tasarım miktarı ile ilgili değildir. Tasarım kalitesi ile ilgilidir

Sektördeki yenilikçi çalışmaları, yüksek kalite standartları, zamanında teslimat ve sıfır hata prensibi ile firmamız kendini kanıtlamıştır.

ÇALIŞANLARIMIZ
PROJE
KALIP
İŞ ORTAĞI

BROŞÜRÜMÜZ

Yaptığımız işleri, firmamızı, referanslarımızı tanımak için broşürümüzü pdf olarak indirebilirsiniz.

Btek Broşür Pdf